0.9 mm Otel Tub 1x2 Mini Blockless Fibra Optica PLC Separator cu SC/PC Conector

0.9 mm Otel Tub 1x2 Mini Blockless Fibra Optica PLC Separator cu SC/PC Conector

Disponibil pentru ordine
RON 43.96
În stoc:


Caracteristici
*Mecanice Excelente,De Dimensiuni Mici
*Fiabilitate Ridicată
*Pierdere de inserție scăzut și Polarizare Dependente pierdere
*De înaltă canal contează
*Excelent Mediu de Stabilitate și Utilizate pe scară Largă
Aplicații
*FTTx Implementări(GPON/BPON/EPON)
*Televiziune prin cablu (CATV)
*Rețele locale (LAN)
*Echipamente de testare
*Rețele optice pasive(PON)
Caietul de sarcini 1 1x N (cu conector) (Numărul de Canale) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operare Wavelenth) 1260 la 1650 P Nivel Pierdere de Inserție 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Nivelul Pierdere de Inserție 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Uniformitatea) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Pierderea de Returnare) mai mult de 55 (Directivitate) mai mult de 55 (Tip de fibre) ITU G657 A (temperatura de Operare) de la -40 la 85 (Coadă de lungime) 1m sau 1,5 m sau personalizate
Informații Comandă
PLC-uri Port Tip Tipul de Cablu cu Fibre de Lungime Tip Conector Pachet de Stil
PLC Separator
1*4
1*8
1*16
1*32
1*64
2*32
Alții Specifica
0,25 mm fibre Goale
Panglică De Fibre
Fan-out cu 0,9 mm Tub Liber
2.0 mm Cablu
3.0 mm Cablu
1 metru
1.5 m
specifica
FC/APC
FC/PC
SC/APC
SC/PC
ST/UPC
LC/APC
Alții Specifica
Manșon din oțel inoxidabil
Modul De Plastic
19 1 U Rack Mount
Alții Specifica
Transport :
1. Putem aranja transportul de luni până vineri. Transport maritim include ambalarea și taxele de manipulare.
2. Este nevoie de aproximativ 30-40 de zile (statele UNITE ale americii, CA, AU,). Alte țări 40-60 de zile, exact timpul de livrare depinde poștale proces.
3. Dacă nu primiți câștigătoare produs (e) în termen de 30 de zile lucrătoare, vă rugăm să lăsați un mesaj sau E-mail, contactați-ne, vom face noastre cele mai bune pentru a rezolva orice probleme cu tine.
Feedback-ul :
1. Vom lăsa în mod automat feedback pozitiv pentru fiecare cumpărător, pentru a finaliza tranzacția.
2. Noi menținem standarde înalte exercitarea de 100% satisfacție a clienților! Feedback-ul este foarte important pentru noi.
3. O bună comunicare poate rezolva toate problemele, dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să ne contactați, vom rezolva prompt problemele cu care vă confruntați
Plata :
1.acceptam Alipay ,Suntem accepta prin sigure procesor de plată Escrow.
2.Plata trebuie să fie făcută de plată securizat procesor Escrow.
3.Dacă nu puteți verifica imediat dupa aproape,vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile
4.Am expediat doar să Alipress confirmat adresa.
Retur :
1.Ne străduim pentru satisfacție de 100% .
2.Va garantam elementul de cumpărare este elementul care am descris-o aici ,și este în starea descrisă.
3.Dacă elementul sosește și nu este așa cum este descris, vă rugăm să contactați-ne pentru a reveni la elementul de schimb.
4.Revenirea nu poate fi acceptată pentru orice alt motiv.
5.Vă rugăm să raporteze în termen de 3 zile și să se întoarcă la noi în termen de 7 zile de la data primirii de schimb.

Caracteristicile propunerii

Nume De Brand:
jyttek
Numărul De Model:
JYT-PLC1X2SU
Operare Wavelenth:
1260-1650nm
Coadă de lungime:
1M
tipul de cablu:
900UM
Tip conector:
SC/PC
Cuplare Raport:
50
este customed:
Da

Cumpărătorii așa cum aleg